Septembri viimasel laupäeval võõrustas Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi pere  jooksusõpru 7. kolme koolimaja jooksuga. Sünnipäevajooksu lõpprotokollist leiab 334 ajavõtuga ja 10 ajavõtuta võistleja nime. Ajendi kodust välja tulemiseks või mitte, leidis igaüks. Ühele tasavägisemale finišiheitlusele vaatamata, pean käesoleva aasta suurimaks eneseületajaks viimast lõpetajat. Liina Maria Lõhmus sõitis jooksule selleks, et saada tulemus lõpuprotokolli. 4,75 km raja läbimiseks kulus pea 2 tundi, aga eesmärk sai täidetud … Heinar Vaine joostud meeste rajarekordid jäid mõlemal distantsil ületamatuks. Anu Teppo parandas 1-ringilise jooksu naiste rekordnumbreid enam kui minutiga. Tema tiimikaaslane Elnora Arik (Anu JOOKSUTRENNID) sai samaga hakkama poole pikemal võistlusmaal. Saarde parim mees, Simo Teearu, oli finišis kolmandana ja parim naine, Lii Zerel 38-na. TOP-10 tuli parandusi teha kõigis 16 vanuseklassis.

KiNG drooniringi video ja finšivideo (Antrotsenter OÜ)

Tulemused: 4,75 km  üldarvestus ja vanuseklassides                 9,5 km üldarvestus ja vanuseklassides