Nädal tagasi rõõmustasime Karl-Martin Krapi käekäigu üle Eesti C-vanuseklassi MV-l. Eile ja täna toimunud Rukkilillemängudelt Võru staadionil tõid Kuro Lingi ja Romet Mihkelsi hoolealused 2 kuldset, hõbedase ja 2 pronksikarva medalit. Kolmandast katsest alates hakkas Romet Leetsi kuulikaar kanduma stabiilselt üle 14 meetri ja neljandal katsel saavutatud parimana 14,62 m võideti võistlus ülekaalukalt. Teise kuldmedali võitmiseks tuli teha samuti isiklik rekord. Esimesel kahel katsel odaviskes tulemust kirjas veel ei olnud, aga kolmandal sündis päeva pikim odakaar-57,13m.

Karl-Martin Krapp saavutas 4,55 m PC kaugushüppes 3. koha. Alavõit läks SK Saardet esindavale Vändra noormehele Hanno Tammele (5,27 m), kes saavutas 2. koha veel 100 m jooksus.  Oda Karl-Martinil nii kaugele ei lennanud kui Karksi Nuias, aga 41,30 m andis siiski tubli 2. koha. 80 mtj tulemusega on Karl-Martin kõige rohkem rahul. Seda enam, et võitis veel proksise medali.

Au ja kiitus noormeestele ja nende treeneritele.