Pärnu rannastaadionil toimunud EV100 Eesti meistrivõistlustel kergejõustikus U14 ja U16 vanuseklassidele osales 573 sportlase seas ka neli Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi last. SK Altiuses Romet Mihkelsi juhendamisel tõukas Greete-Liis Krapp ennast viimasel kuulitõuke katsel  kuldmedalile. Samas pudenes kuldmedal kahe sentimeeriga viimasel katsel odaviskes. Esikoha võitis Greete-Liis veel 4 x  100m teatejooksus. Karl Martin Krapp võitis pronksmedalid U16 kettaheites ja odaviskes. Vigastuste kiuste tuli loobuda 110 mtj finaalist ja 200 m jooksust. Pronksmedalivõiduga poiste U16 kõrgushüppes valmistas Sander Statsenko meeldiva üllatuse nii endale kui treenerile (Kuro Link). Grethe Karoline Kaljaste jooksis tüdrukute U14 100 m finaalis päeva 7. ja 200 m jooksus 5. tulemuse.

Medalivõitjatele riputati kaela EV100 erikujundusega medalid, sest EV100 Eesti meistrivõistlused on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale ja kuuluvad 2018. aasta EV100 spordiprogrammi.