Eesti Kergejõustikuliidu koordineeritaval TV 10 OS 48. hooajal toimub läbi hooaja 4 etappi üksikaladel. Nendele pääsemiseks toimuvad eelvõistlused kõigis 15-s Eesti maakonnas. Hooaeg võetakse kokku 15-16. juunil Tartus toimuva mitmevõistluse finaaletapiga.

29. novembril toimus Pärnumaa eelvõistlus. Kilingi-Nõmme Gümnaasium lähetas võistlema 13 Kuro Linki hoolealust. Koju toodi neli medalit. Greete-Liis Krapp võitis ülekaalukalt vanemate tüdrukute kuulitõuke 13,69 meetriga ja oli kolmas 60 meetri jooksus (8,69 s). Samas jooksus saavutas Grethe Karoline Kaljaste teise koha (8,49). Tõnis Hendrik Tallo oli vanemate poiste 60 m jooksu kiirem ajaga 8,30 s. Kui Greete-Liisi jooksuaeg välja arvata, siis ülejäänud tulemused tagasid pääsu 8. detsembril Võru spordihoones toimuvale I etapi lõppvõistlusele.

Võrus toimunud TV 10 OS vabariiklikul etapil parandasid kõik kolm oma tulemust veelgi. Greete-Liis Krapp saavutas kuulitõukes 13,79 m esikoha. Grethe Karoline Kaljastel tuli paraku 60 m jooksus tulemusega 8,38 esimesena poodiumi kõrvele jääda. Tõnis Hendrik Tallo jooksis 60 m isiklikuks rekordiks 8,22 sekundit, mis andis protokolli 20. koha.

Medalivõitjaid juhendavad Kuro Link, Mikk-Mihkel Arro, Grete Udras ja Romet Mihkels.