Eesti Jõutõsteliidu ja Spordiklubi Saarde koostöös Kilingi-Nõmme spordihoones toimunud Noorte, juunioride ja seenioride EMV klassikalises lamades surumises püstitati viis uut Eesti rekordit. Meie valda esindasid seitse sportlast. SK Saarde noorte võistkond, Elmar Jefimov, Rocco Kartau ja Villem Tallo, püstitasid kõik isiklikud rekordid. Vaatamata heale esitusele jäädi seitsme võistkonna seas Pärnumaa klubi Daigo Power, REVAL (Tallinn) ja TÜASK järel napilt neljandaks. Elmar Jefimov võitis -74 kg kaaluvate noormeeste arvestuses Eesti meistritiitli. Juunioride arvestuses parandas Oskar Tallo 120+ kaaluklassis kahel korral Eesti rekordit ja tuli samuti Eesti meistriks. Juunioride absoluutarvestuses andis uus Eesti rekord (181,5 kg) kolmanda koha. Seenioride M1 klassis võitis Günter Koovit 120+ kaaluklassis teise ja seenioride M2 klassis Assar Tallo (-93 kg) esimese koha. Eesti meistriks tuli veel meie kandi mehi. Täna võistleb Gert Koovit klubi REVAL värvides ja Vladimir Ossipov BAM Sport ridades. Sealjuures oli Vova üks viiest Eesti rekordi parandajast.

Tulemused: mehed , meeste absoluutarvestus, võistkondlikud tulemused