Esmaspäeval, 14. jaanuaril Pärnu kergejõustikuhallis toimunud Pärnumaa noorte sisekergejõustiku meistrivõistlustel oli KiNG esindatud 13 sportlasega. Valdava osa medalitest tõid koju nooremad. Nii U16 poisid kui tüdrukud saavutasid kuulitõukes kaksikvõidu. I koht: Thomas Samuel Berg ja Greete-Liis Krapp, II koht: Tõnis Hendrik Tallo ja Anete Lensment. Sama vanuseklassi 60 m jooksus  saavutasid poistest Tõnis Hendrik Tallo teise ja tüdrukutest Grethe Karoline Kaljaste kolmanda koha. Grethe Karoline Kaljaste hüppas ka III koha tulemuse kaugushüppes. Rasmus Rist jagas kõrgushüppes II-III kohta. U18 ainsa medali KiNG võitis Sander Statsenko kõrgushüppes. Tulemus 1,75 cm andis II koha. Lastega kaasas olnud juhendaja Kuro Link oli hoolealuste tulemustega rahul.