Saarde Pullid nimetust kannab kohaliku valla raskejõustiklaste punt, kes koos jõusaalis rauda tõstavad ja võistlustelgi käivad. Kui talvistest jõutõstmise meistrivõistlustest meenuvad esmajärjekorras meie noorte, Elmar Jefimovi ja Karl-Martin Krappi medalid jõutõstmises, siis suvelgi esindatakse meie valda nii kodu- kui välismaal. Günter Koovit saavutas 6-9. juulil Eskilstunas, Rootsis toimunud Euroopa seenioride MV jõutõstmises kokkuvõttes 4. koha, võites sealjuures lamades surumises 210 kg pronksmedali. Kaks nädalat hiljem Nõo spordihoones toimund Eesti MV-l klassikalises lamades surumises osales kolm meie valla sportlast; Günter Koovit, Assar Tallo ja Lii Zerel. Kõik võitsid omas kaalu- ja vanuseklassis teise koha. Lii Zerel osales läbi suve tõusvas joones kolmeetapilisel Under Armour Powertrack jõurajal. Võistlus on mõeldud nii lastele, juunioridele, täiskasvanutele kui võistkondadele. Jõgeval toimunud esimesel etapil saavutas Lii 4. koha. Tartu etapil oli juba kolmas ja Elvas teine. Sarja võitjad kuulutatakse välja hooaja lõpuüritusel augustis või septembris. Kristjan Puusepp alustas rammumehe hooaega 4. juunil Viljandi Hansapäevadel, kus meeste avatud klassis 11 mehe konkurentsis jäi esimesena poodiumi kõrvale. Kõrge tasemega võistlusel püstitati kaks maailmarekordit. 11. juunil Rakveres oli konkurents veelgi tugevam. Rahvusvahelisel jõuproovil olid poodiumil kaks lätlast ning Kristjan saavutas  kuuenda koha.  1-3. juulil Jõustruktuuride suvemängudel võitis Kristjan esikoha rammumehe võistlusel, auto lükkamises ja köieveos. 23. juulil Järvajaanis Maamehe Ramm toimunud võistlusel osales tõsise maamehe võistlusklassis kokku kaheksa rammumeest.  Seitsmest alast võitis Kristjan maanteetraktori sikutamise ja saavutas kokkuvõttes teise koha. 6. augustil toimunud Tapa Rammumehel saavutas Kristjan taas teise koha. 27. augustil loodab Kristjan medali võita Toilas toimuvatel palgi tõstmise Eesti meistrivõistlustel.