TV 10 OS Vabariiklikele finaaletappidele pääsevad koolid, kes on registreerunud võistkonnana või piirkondliku võistluse võitjad ning normi täitnud individuaalvõistlejad. KiNG osales novembri lõpus Pärnu piirkondlikul TV 10 OS etapil kaheksa sportlasega. Ainsana täitis finaalinormi ja saavutas nooremate tüdrukute arvestuses 60 m jooksus kindla esikoha Grethe Karoline Kaljaste (8,78 sek). Henri Sireli saavutas ajaga 9,45 nooremate poiste arvestuses III koha. Meie kooli esindasid veel vanematest poistest Sander Statsenko ja Rasmus Rist, noorematest Tõnis Hendrik Tallo ja Markus Kaljur, noorematest tüdrukutest Greete-Liis Krapp ning Iiris Kangur.

10. detsembril Tartus TV 10 OS 1. etapil parandas Grethe Karoline oma tulemust veelgi (8,71) ja saavutas Vabariigis kokkuvõttes II koha.